Ulaşım

İstanbul’dan karayoluyla;
İstanbul’dan karayoluyla, Tekirdağ, Eceabat, Çanakkale, Küçükkuyu’ya oradan da Adatepe Köyü’ne 450 km, yaklaşık 5,5 saat süren yolculuk yapıyorsunuz.
 
İstanbul’dan feribotla;
İstanbul’dan hızlı feribot’u kullanırsanız, : İstanbul Yenikapı’dan Bandırma’ya hızlı feribot kullanılırsanız, yaklaşık 1.45 dakikada Bandırma’da oluyorsunuz. Sonra da karayolundan Biga, Lapseki, Çanakkale, Ezine, Ayvacık, Küçükkuyu üstünden toplam 5 saatte Adatepe’de oluyorsunuz. Feribotu tercih ederseniz Bandırma’yla Adatepe arası 270 km sürüyor.
 
İzmir’den geliş
İzmir’den yola çıkıyorsanız : Aliağa, Bergama, Ayvalık, Edremit, Akçay, Altınoluk, Küçükkuyu üstünden Adatepe’ye ulaşıyorsunuz. Bu yol da yaklaşık 230 kilometre ve 2,5 saat sürüyor…
 
Otobüs ile geliyorsanız…
Adatepe Köyü’ne otobüsle gelmek istiyorsanız. Bir çok ulaşım firmasından yararlanabilirsiniz. (Biletinizi Küçükkuyu olarak almanız gerekir.)
 
Uçak ile geliyorsanız…
Edremit veya Çanakkale Hava Limanından gelebilirsiniz. Edremit Hava Limanı 50 km mesafededir. Çanakkale Hava Limanı da yaklaşık 90 km uzaklıktadır. İstediğiniz taktirde Hava Limanı Transferi hizmetimiz mevcuttur.